niedziela, 19 marca 2017

NUTRA EFFECTS | Dwufazowy płyn do demakijażu oczu - RECENZJA

Dzisiaj przygotowałam dla Was opinie na temat płynu do demakijażu, który możecie zamówić wkatalogu Avon. Wiem, że krąży wiele negatywnych opinii na temat AVON, jednak wiem, żeoprócztypowych bubli, można również tam zamówić bardzo dobrej jakości kosmetyki. Tu na blogu będę recenzować te produkty, aby zwrócić Waszą uwagę, że AVON to nie tylko słabej jakości kosmetyki. Ale już bez zbędnego przedłużania, zapraszam do dalszej części postu!

Produkty z firmy Nutra Effects zrobione są z nasion. Tak też jest z tym płynem do demakijażu. Zawiera on formułę z aktywnym kompleksem nasion oraz orzechami oczyszczającymi, która skutecznie usuwa makijaż. 

Producent na opakowaniu zapewnia, że płyn jest w stanie zmyć nawet tusz wodoodporny. Niestety, w mojej kolekcji maskar nie ma żadnego wodoodpornego tuszu, aby sprawdzić czy to prawda. Mogę Was jednak zapewnić, że dokładnie usuwa maskarę, z którą zwykły płyn do demakijażu ma problem.


Producent również podkreśla, że jest to produkt nie podrażniający, idealny dla skóry  wrażliwej. I tu pojawia się problem... Podczas zmywania makijażu, bardzo pieką mnie oczy. Na początku myślałam, że produkt dostał się po prostu do oczu. Jednak czy to możliwe, aby już do najbardziej zamkniętego oka trafił płyn? Wątpię.... Produkt po prostu mnie uczula i nie jest dla mnie.

Moim zdaniem ważną zaletą tego produktu jest to, że nie zawiera ani mydła ani parabenów. Dzięki temu skóra po zastosowaniu nie jest wysuszona, lecz oczyszczona i bez uczucia napiętej skóry.


Płyn do makijażu jest zalecany dla każdego bez względu na wiek, a jego cena waha się od 5zł do 12zł w zależności od promocji w danym katalogu.

Podsumowując: Uważam, że ten produkt spełnia swoje zadanie, choć martwi mnie fakt, że pomimo zapewnień producenta o to, że nadaje się on do wrażliwej skóry, powoduje u mnie szczypanie i pieczenie w okolicach oka. Wydaje mi się, że w podobnej cenie można znaleźć inny także dobrej jakości płyny do demakijażu.

Moja ocena:

Czy zdecyduje się na ponowny zakup?
Niestety nie.

Dajcie koniecznie nać czy stosowaliście już ten produkt! A może polecacie inne płyny do demakijażu? Czekam na Wasze komentarze! Zapraszam Was także do zaobserwowania bloga, aby nie przegapić żadnego postu! :DD

1 komentarz:

  1. Ja na pewno bym nie sięgnęła ze względu na markę - uczula mnie diabelsko ;(

    OdpowiedzUsuń